EurovisionworldEurovisionworld
MENU
 

Festivali i Këngës #57:
Orgesa Zaimi - "Hije"

4.4 stars ★ 35 ratings

Videos

Festivali i Këngës #57 - Final
Audio
Audio

Results

Lyrics: Hije

 

Hije

Si pishtar une po rezistoj
kur do fikem nuk ta premtoj

E kam pritur se nje dite une do isha vetem
Psikolog i vetes tende ishe ne leter
Dhe le nje nate shume te merzitur
Ti tek une
Me le shume fjale qe duhen grisur
Perseri

Back up Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool
Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool

La la la la la

Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Asgje nuk thuhet per shume zhgejime
Asgje nuk thuhet sot Asgje nuk thuhet sot
Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Si pishtar une po rezistoj
Kur do fikem nuk ta premtoj

E kam ditur se nje dite do te ngel pa emer
Kur me pyeten u pergjigja kam vec nje zemer
Institucione te braktisur me priten sot
Me lane te hyja m hapen deren perseri

Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Asgje nuk thuhet per shume zhgejime
Asgje nuk thuhet sot Asgje nuk thuhet sot
Asgje nuk thuhet
Asgje nuk thuhet

Zhytur sot ne realitetin e zi
Ne realitet free
Zhytur sot ne realitetin e zi
Ne realitet free

Merre seriozisht pozitivisht
Ti sot mesazhin tim
Mbeti alternative evazive undergroundi im
Asgje nuk thuhet sot per jeten time

Back up Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool
Back Up
Lose my cool
i'm not gonnа loѕe my cool

Artist/group (stage name)Orgesa Zaimi
ArtistOrgesa Zaimi
TitleHije
SongwriterGentian Lako

Eurovision News